Juristja shqiptare që po çmend rrjetet sociale (Video)

E re dhe shumë joshëse, mund të thuhet se është nga ato modele, që të lënë gojëhapur me linjat bombastike që ka edhe fytyrën unike.

Redona Koci, ka mbaruar studimet e larta për drejtësi, ndërsa karrierën si modele vazhdon ta ushtrojë si profesion të dytë.

Ajo poston vazhdimisht fotografi provokative. Kësaj radhe ka postuar një fotografi tejet të nxehtë, ku shfaqet e zhveshur vetëm më të brendshme, ndërkohë që është e shtrirë në krevat. Kjo foto është shkëputur nga seti më i ri fotografik që ajo po bën së fundmi, shkruan Syri.net.

Ndërkohë që më parë ajo kishte publikuar edhe një video super të nxehtë pikërisht nga ky “fotoshooting”. /SYRI.net/

Image

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here