Linda Morina këngë për lirimin e Ramush Haradinaj

Tashmë jemi mësuar që Linda Morina të bëjë këngë për personalitete të njohura.

E nuk kishte si të mos bënte dhe një këngë për Ramush Haradinaj, i cili po mbahet në paraburgim në Francë.

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Facebook, videon ku i këndon Ramushit dhe kërkon lirimin e tij nga Gjykata e Francës.

“Kenga per xhykaten e frances. Du me knue Ramush Haradinin me lirue 100 perqin drejtesija e liron Ramushin ska diskutim. Une ju garantoj shperndane kush jeni per lirimin e heroit gjalle te kosoves Ramush Haradinin respekt”, shkruan ajo.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here