Ardit Gjebrea nuk pyet për të ftohtin, ja zgjidhja që ka gjetur

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea duket se e ka gjetur zgjidhjen për të ftohtin e acartë që ka përfshirë të gjithë vendin. Dhe ku ka më mirë se të kalosh këto ditë të ftohta pranë një zjarri bubulak.

Këtë gjë po bën edhe Gjebrea, i cili ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, pranë një oxhaku me ‘zjarr bubulak” në Gjirin e Lalzit.

Bubulak

A photo posted by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here