Nudo para pasqyrës dhe nga palestra (Foto +18)

Mund t’ju duket e pabesueshme, por femra që shihni në foto ka festuar dje 38-vjetorin e lindjes. Dhe e ka festuar ditëlindjen duke shfaqur në pah asetet e saj para pasqyrës së palestrës.

Jodie Marsh ka hapur rrugën drejtë famës falë pasionit të madh për sportin dhe fituesin, ndërsa është zhveshur tërësisht dhe ka pozuar nudo para pasqyrës, teksa ka veshur vetëm çorape.

Fatmirësisht pjesët e saj intime ishin fshehur mjeshtërisht nga pajisjet për peshëngritje, ndërsa shumë njerëz e kanë cilësuar këtë si “selfie” më seksi e realizuar deri tani në palestër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here