Çifti Rama hidhet me parashutë nga Korça (Fotolajm)

Pasionet e kryeministrit Rama janë të shumta, por nuk e dimë nëse edhe hedhja me parashutë është një ndër to.

E themi këtë pasi Alket Islami ka publikuar në rrjetet sociale disa foto me çiftin kryeministror nga qyteti i Korçës, ku po zhvillohet aktiviteti “Korça Open Air”.

Edhe kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij linda kanë marrë pjesë në ceremoninë e këtij aktiviteti, ku kanë bërë edhe disa foto me organizatorin e këtij aktiviteti.

LEXO EDHE  Covid-19 në Shqipëri, 146 raste të reja/ Ja si shpërndahen

“Live”, shkruan Alket Islami bashkangjitur fotove të publikuara, duke mos na dhënë më shumë detaje, nëse edhe kryeministri Rama i është bashkuar garës duke u hedhur me parashutë.

para-2 paraPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here