Kjo është femra më seksi që ka pasur Noizy në shtrat (FOTO)

Modelja serbe, Jenna Jenovich, është vënë në qëndër të vemendjes nga ana e mediave shqiptare.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e videoklipit të ri të Noizy-t, të këngës më të re “A të kujtohet”, i cili është duke e xhiruar.

Edhe pse në media u përfol për një lidhje mes tij dhe modeles bukuroshe ende nuk ka një reagim nga reperi nëse ka diçka më shumë me modelen apo jo.

Ne ju sjellim disa fotografi të saj ku ajo duket shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here