Skandali me Justin Bieber, i publikohet një video seksi (FOTO)

Këngëtari Justin Bieber është në një lidhje dashurie me Sofia Richie prej disa muajsh. Ccifti ka qenë shpesh në faqet kryesore të mediave rozë pasi thuhet se lidhja e tyre është duke përfunduar për shkak se këngëtari ishte kapur ‘mat’ me disa femra në një klub nate.

Por këto duken të jenë vetëm fjalë pasi që çifti është fotografuar në disa që duken të kishin qenë çaste intime në pushimet e tyre në Meksiko.

LEXO EDHE  Bebe Rexha më në fund na prezanton me të dashurin (Foto)

Dyshimet se Bieber dhe Richie mund të kenë realizuar një ‘sex-tape’ kanë shpërthyer pas publikimit të një fotografie ku 22 vjeçi ishte parë më prapanicën jashtë.

Fansat nuk kishin pushuar së komentuari duke i kërkuar atij që të publikojë atë video.

Të kontaktuar nda ‘DailyMail’, përfaqësuesit e këngëtarit nga Kanada nuk kanë dashur të bëjnë asnjë koment rreth kësaj çështjeje.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here