Video/ Ja momenti kur vritet terroristi në aeroport

Janë publikuar edhe pamjet e sulmit terrorist brenda aeroportit “Ataturk” në Stamboll.

Në video e publikuar nga mediat turke shihen, pasagjerët duke ikur nga ndërtesa e aeroportit, dhe poashtu shihet një terrorist i dyshuar që mbante në dorë një kallashinkov, transmeton TetovaSot.
Në video poashtu mund të shihet edhe momenti i fundit i terroristit para se të vritet nga polici turk, dhe më pas hedh veten në erë.

LEXO EDHE  Video/ Vjen një lajm i mirë nga Bejruti, momenti kur burri nxirret i gjallë nga rrënojat!

https://www.youtube.com/watch?v=H09F8a-oVOoPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here