Shpërthim i fuqishëm dhe të shtëna armësh në aeroportin e Stambollit, dhjetra të plagosur (FOTO)

Aeroporti i Stambollit është tronditur ditën e sotme nga një shpërthim i fuqishëm dhe të shtëna me armësh.

Mediat turke raportojnë se në aeroport dyshohet se ka me dhjetëra të plagosur, ndoshta edhe viktima. Gjithçka ka ndodhur në parkingun e aeroportit “Ataturk” të Stambollit.

LEXO EDHE  ‘Magna Carta’/ Basha nga Londra: Nuk ka pushtet më të madh përveç pushtetit të njerëzve... (Foto)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here