Kështu po i kalojnë pushimet fëmijët e pasur të Instagramit (FOTO)

Si po ju shkon vera deri më tani? Ndoshta nuk jeni duke e kaluar në jahte dhe avionë privat, ose duke pirë shampanjë – por ‘Fëmijët e Pasur të Instagramit’ po.

Për ta, ardhja e verës do të thotë festa gjithë ditën në Las Vegas dhe pushime të bukura, në pishina, det – dhe natyrisht, fotografi me vetura luksoze.

Këta fëmijë, që janë fëmijë të njerëzve më të pasur të botës dhe që kanë famë në rrjete sociale, janë duke i dokumentuar pushimet e tyre në Instagram përmes fotografive, shkruan Express.

LEXO EDHE  NASA kërkon vullnetarë për të jetuar në Mars! Ja kushtet

Në një fotografi shihet një djalosh dhe një vajzë duke derdhur shampanjë të shtrenjtë në det, ndersa një tjetër publikoi një fotografi me një çantë të mbushur me para.

12345678PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here