Këngëtarja shqiptare tregon momentin e pakëndshëm, nuk e mban publiku dhe bie (VIDEO)

Bebe Rexha vazhdon ta ndërtojë karrierën e saj në muzikën botërore.

Këngëtarja shqiptare i mban të informuar ndjekësit në rrjetet sociale me atë se çfarë ndodh në koncertet e saj. Madje nuk ngurron të ndajë as dodhi të pakëndshme.

Dhe një nga momentet interesante të fundit, i ka ndodhur gjatë një performance kur ajo ka provuar të hidhet mbi publik.

LEXO EDHE  Njihuni me Nik Sherri, konkurrentin e ri të "Për'puthen" që ka humbur një këmbë dhe nuk u dorëzua kurrë

Mirëpo, të pranishmit në radhë të parë nuk kanë arritur ta mbajnë saqë ajo ka rënë poshtë.

“Shënim për veten: Nuk ka më surfim mbi publik…”, ka shkruar këngëtarja.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here