Imazhi më i qartë i Çiljetës me gjoksin e ri!

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga disa javë më parë iu nënshtrua operacionit për përgjysmimin e numrit të gjoksit nga gjashtë në tre.

Çili në ditët e operacionit ndau çdo gjë me fansat përfshirë edhe gjoksin e fashuar, por postimet i reduktoi me kalimin e kohës.

LEXO EDHE  Vaksinat anti-Covid shkaktojnë impotencë? Boris Johnson dhe Nicki Minaj ironizojnë njëri-tjetrin

Sonte, këngëtarja ka shfaqur gjoksin e ri duke treguar se sa shumë e do atë.

Darka me doktorin italian të cilin e solli në Tiranë ka qenë shkaku i kësaj fotoje që është e para më e qartë prej operacionit.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here