Fansja e Messit me të pasmet më të mira, vazhdon ta ngacmojë gruan e tij (Foto)

Miss BumBum, Suzy Cortez, njihet si një tifoze e Barcelonës dhe sidomos e Lionel Messit, dhe natyrisht se nuk mund ta harrojë ditëlindjen e tij.

Superylli argjentinas i ka mbushur 29 vjeç, ndërsa femra me të pasmet më të mira ka pozuar me fanellën e tij duke i mbajtur në dorë numrin 29.

Bukuroshja i ka vënë në plan të parë të pasmet e saj të njohura, derisa nuk ka hezituar që ta ngacmojë edhe gruan e futbollistit.

Pasi ia ka uruar ditëlindjen dhe e ka quajtur lojtarin më të mirë të të gjitha kohërave të Barcës, ajo i ka kërkuar falje nëse i ka shkaktuar probleme me gruan, shkruan telegrafi.

Kujtojmë që gruaja e Messit, Antonella, e kishte bllokuar Suzyn në rrjetet sociale, pasi e kishte ‘bombarduar’ argjentinasin me fotografi provokuese.

SuzyPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here