Ish-e dashura e Bieber martohet me një 62-vjeçar (Foto/Video)

Modelja Xenia Deli u bë e njohur në gjithë botën pas pjesëmarrjes në videoklipin e këngës “What Do You Mean?” të Justin Bieber, si dhe pasi doli në ballinën e Playboy.

xeni2

Pasi u njohën me këngëtarin kanadez në xhirimet e klipit, ata krijuan edhe një lidhje romantike. Mirëpo, romanca e tyre nuk zgjati shumë.

zen

26-vjeçarja tash është martuar me biznesmenin Ossama Fathi Rabah Al-Sharif, i cili është 36 vjet më i madh se ajo.

LEXO EDHE  Çfarë po përpiqet të përcjellë Kim Kardashian, misteri që fshihet pas veshjes

nus2

Dasma është zhvilluar në ishullin Santorini, ndërsa e gjithë ceremonia martesore me egjiptianin 62-vjeçar ka kushtuar mbi një milion euro.

nusja

Në dasmë kanë marrë pjesë 150 të ftuar, fustanin e nusërisë e ka dizajnuar Zuhair Murad, kurse torta ka qenë mbi një metër e lartë. /Tg/

xenia1xenia2xenia3PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here