Dhjetë femrat më të bukura që ua kanë rrëmbyer zemrat lojtarëve të Italisë (FOTO)

Pritja për tifozët e përfaqësueses së Italisë që të shohin ‘Azzurrët’ duke luajtur në Euro 2016 ka përfunduar.

Italia e filloi këtë garë me këmbë të mbarë pasi arriti fitore ndaj përfaqësueses së Belgjikës me rezultat 2-0.

Por, kësaj herë do të ndalemi te bashkëshortet dhe të fejuarat e lojtarëve, të cilat gjithmonë zgjojnë interes te mediat.
Ndërsa më poshtë keni dhjetëshen më të bukur. /Tg/

10.Ilenia Atzori (Gruaja e Florenzit)

1

9.Genoveffa Darone (Gruaja e Insignes)

2

8.Rachele Mura (Gruaja e Marchettit)

3

7.Jessica Melena (Gruaja e Immobiles)

4

6.Federica Pignotti (E fejuara e Sturaros)

5

5.Veronica Ciardi (E fejuara e Bernardeschit)

6

4.Sarah Felberbaum (Gruaja e De Rossit)

7

3.Ilaria d’Amico (Gruaja e Buffonit)

8

2.Chiara Biasi (E fejuara e Zazas)

9

1.Viktoria Varga (E fejuara e Pelles)

10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here