24-vjeçari xheloz i hedh ujë të nxehtë të dashurës shtatzënë

Një i dashur xheloz ka sulmuar të dashurën shtatzënë me ujë të nxehtë pasi dyshonte se e tradhtonte.

Michael Lynch sulmoi partneren e tij Tara Byrd, e cila është në muajin e katërt të shtatzënisë duke i hedhur ujë të nxehtë me sheqer, pasi pretendon se ajo e ka tradhtuar me një tjetër.

Ngjarja ka ndodhur më 27 korrik të vitit të kaluar dhe në atë kohë Lynch e mohoi këtë akuzë. Por ditën e djeshme, një gjykatë irlandeze e shpalli fajtor për djegie ndaj një personi.

LEXO EDHE  Joe Biden: Jam optimist se do të takohem me Putin së shpejti

Çifti nisi një lidhje në mars të vitit 2015. Tara është shprehur në gjykatë se “24-vjeçari nisi të kontrollonte çdo lëvizje të saj”. “Ai nisi të më ndalonte të takoja shoqërinë time apo të shkoja në një lokal. Kur ishin në një vend që kishte edhe djem, Michael më thoshte që të mos i shikoja”, ka shtuar ajo.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here