Harrojeni Ice Bucket Challenge, kjo është sfida më e re e kësaj vere (VIDEO)

Ice Bucket Challenge u përhap në mënyrë virale të te gjithë të rinjtë e kryesisht VIP-at nuk munguan asnjëri. Por këtë verë harrojeni këtë sfidë, tjetra do të bëhet më virale dhe e nxehtë.

E keni provuar të pini birrë nga gjoksi i një femre? Nëse jo erdhi dita juaj. Nëse më parë sfida ishte me ujë të ftohtë, këtë herë sfida është shumë e nxehtë.

Quhet “boobluge” dhe ai ose ajo që zgjedh ta luajë duhet të pijë birrë përmes gjoksit të një femre e më pas bën hashtag personat që zgjedh t’i vendosë përballë kësaj sfide.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here