Djali mbyt nënën e tij, arrestohet 30 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit.

Djali ka mbytyr me duar nënën e tij 67 –vjeçare. Shtetasi 30-vjeçar me iniciale A.Z dyshohet të ketë bërë këtë krim rreth orës 7 të mëngjesit të së enjtes në lagjen “Çlirimi” të Elbasanit.

LEXO EDHE  Gjyshja tregon mesazhet me mbesën 17-vjeçare në Siri: S’na lënë të dalin, të vijnë të na kërkojnë

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin në  komisariat të këtij shtetasi për veprime të mëtejshme hetimore.
Bold NewsPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here