Tritol makinës në Tiranë, vetëm dëme materiale

Rreth orës 00:20, në rrugën “Llambi Bonata”, në garazhdin e banesës së shtetasit G. Sh., 37 vjeç, banues më Itali, ka ndodhur një shpërthim eksplozivi.

Policia informon “për një sasi lënde plasëse që është vendosur poshtë derës së pasme të pasagjerit të makinës që ishte në pronësi të 37 vjeçarit. Si pasojë e shpërthimit ka pasur dëme të vogla materiale. Nga hetimet paraprake, dyshohet që shkak i kësaj ngjarje të jetë një konflikt i vjetër”. 

Grupi hetimor po punon për  zbardhjen e ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit të kësaj vepre penale.

LEXO EDHE  Vrasja e taksistit, arrestohen dy vëllezër/ Emrat


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here