Njihni anën seksi të këngëtares shqiptare (Foto +16)

Ajo bëri bujë mediatike porsa doli në skenë dhe krahas muzikës, Merita Haxhia po gjen edhe rrugë të tjera për të arritur te fama.

Kohë më parë, këngëtarja e njohur me emrin artistik Gugu, ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme duke publikuar gjoksin e saj.

LEXO EDHE  "La Casa de Papel" nxjerr trailer-in përmbyllës të serialit (Video)

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here