Kjo është Maria Domark, një ushtarake tepër seksi (Foto)

Maria Domark, një modele mjaft e njohur izraelite, ka kryer shërbimin e detyrueshëm ushtarak. Si çdo femër tjetër e vendit të saj, ajo e kishte për detyrë t’i bashkohej ushtrisë.

Natyrisht që Maria nuk iu shmang këtij detyrimi, dhe veshi uniformën ushtarake dhe duke çuar në fund shërbimin.

LEXO EDHE  Këngëtarja e njohur shqiptare merr dozën e parë të vaksinës (Foto)

Nga fotot do të shikoni se është e vështirë të gjeni nëse ndonjë shtet mund të ketë pasur një ushtare më seksi se ajo.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here