Familja Fullani dhe historia që i vjen nga pas (Fotolajm)

Familja Fullani vijon të jetë në qendër të vëmendjes për jetën luksoze që bën. Teksa një ditë më parë u publikuan foto ku djali i ish guvernatorit të BSH shihej në video-klipin e Noizzy-t me makina të shtrenjta, sot Eriku godet sërish.

Gjatë një postimi në rrjetet social, Erik Fullani publikon një foto me prindërit dhe motrën e tij duke shijuar një drekë në një nga restorantet më të shtrenjta në Tiranë.

Por poshtë fotos, është shënuar edhe një koment pikant:

“Gjëja që dashuroj më shumë në këtë jetë janë këta njerëz, pikërisht këtu. E dimë që na keni zili!!” shkruan Erik Fullani.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here