Skandal seksual, ish- kryeministri i Rusisë kapet mat (Foto +16)

Ish kryeministri i Rusisë, Mikhail Kasjanov, është përfshirë në një skandal seksual pasi kanë dalë filmimet e tij duke kryer marrëdhënie seksuale.

Kasjanova është një nga rivalët më të shquar të Vladimir Putinit i cili është fotografuar në një dhomë bashkë me një grua britanike, e cila është aktiviste në Rusi, kundër regjimit të Putinit.

Kasjanov dhe Natalia Pelevine janë xhiruar në një apartament në Moskë duke kryer marrëdhënie intime. Videoja është publikuar në televizionin rus NTV. Kjo sipas disa personave ishte veprim i qëllimshëm vetëm për të shkatërruar krahun opozitar, dhe për ta rrëzuar kundërshtarin e Putinit, shkruan Daily Mail, transmeton Express.

LEXO EDHE  Vrau 9 mace me thikë , burri dënohet me 5 vite burgim

Por në këtë rast, ky nuk është sulm vetëm ndaj ish Kryeministër. Videoja e publikuar është sulm edhe ndaj shtetases britanike, Pelevine, e cila ka qenë kritike e ashpër e udhëheqjes ruse, sidomos për veprimet në Çeçeni.

Dyshja është filmuar në disa pjesë plotësisht të zhveshur, ndërsa në disa pjesë komplet të zhveshur, ky fytyrat shihet plotësisht.

Mikhail Kasjanov është i martuar ndërsa aktivistja Pelevine është e dashura e tij sekrete.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here