Rovenës i ofrojnë 1 milionë USD pas publikimi të fotografive erotike?

Këngëtarja Rovensa Stefa së fundi ka publikuar një set të ri të fotografive shumë seksi dhe provokuese.

Ndërsa sot këngëtarja ka shkruar në profilin e saj zyrtar për një ofertë që ka marrë:

“Hej miq, NEW…… Pas albumit te fotove erotike, Nje Produksion i famshem amerikan i filmave me pulle te kuqe me ka ofruar 1,000,000 dollare te bej bashkepunim. Si mendoni, a te them po a jo? “ ka shkruar këngëtarja.

LEXO EDHE  Melinda Ademi: Jam e bukur por pak e çmendur

Se a është vetëm shaka për shkak të simbolikës së ditës së gënjeshtave mbetet të shihet në vazhdim.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here