Modelja vegjetariane më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto)

Renee Somerfield pa dyshim që është vegjetariana më e bukur që mund të keni parë ndonjëherë. Somerfield është nga Australia dhe pëlqehet shumë jo vetëm nga sheti i saj por nga fansa të shumtë të vendeve të tjera.

LEXO EDHE  "Mos je edhe ti gay"/ Plas sherri mes miss-it shqiptar dhe gazetarit: Periferike, e tmerrshme

Boldnews.al ju sjell fotografi të modeles simpatike.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here