Sherr banal, levë në kokë një 53-vjeçari

Pukë/ Një sherr me sende të forta ka lënë të plagosur në kokë një 53 vjeçar. Konflikti fizik mes 41 vjeçarit dhe 53 vjeçarit ka ndodhur në fshatin Luf të Pukës. Policia njofton se ka ndaluar autorin, ndërsa po punon për sqarimin e konfliktit.

“Më datë 01.04.2016 jemi njoftuar nga Urgjenca e Spitalit Pukë se ka shkuar për të marrë mjekim shtetasi me iniciale M. V. 53 vjeç, banues në fshatin Luf, Pukë, me dëmtime në pjesën e kokës, jashtë rrezikut për jetën.Shtetasi I mësipërm është konfliktuar fizikisht me mjete të forta (levë) për motive të dobëta me shtetasin N. Rr. 41 vjeç banues në Lezhë.Shtetasi N. Rr. është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Pukë”, informon policia.

LEXO EDHE  "Delta", si mund të mbrohen shqiptarët e pa imunizuar nga Covid? Dasho sugjeron 3 masa


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here