Ja kush është modelja më e bukur vegjetariane (Foto)

Modelja Renee Somerfield është cilësuar si vegjetariana më e bukur. Kjo është një prej modeleve që është ndjekur më shumë nga fansat e saj përsa i përket bukurisë së saj. Edhe pse ajo nuk konsumon produktet e mishit, duket se nuk e pengojnë atë të ketë të gjitha vlerat.

LEXO EDHE  Çfarë ndodhi? Ndahen Fisnik Syla dhe Fjolla Morina (FOTO)

Somerfield është nga Australia dhe pëlqehet shumë jo vetëm nga sheti i saj por nga fansa të shumtë të vendeve të tjera.

Këto janë disa prej fotove të saj.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here