Ja çfarë bënë kjo modele superseksi për kombëtaren e saj…

Modelja në foto është Daniella Chavez, e cila ka vendosur që të mbështes kombëtaren e saj të Kilit, për të fituar ndeshjen ndaj Venezuelës.

Ajo është një modele me trup seksi që ka 1.3 milionë ndjekes në profilin e saj dhe pas humbjes që mori Kili nga argjenita, ajo pozoi sot foto erotike si shenjë mbështetje për kombëtaren e saj.

LEXO EDHE  FOTO/ Xhensila Myrtezaj i lë të gjithë pa fjalë me look-un e ri


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here