Nëna akuzohet se vrau të bijën, por ja fotot që ka kërkuar me 2-vjeçaren

Një nënë e akuzuar për vrasjen e vajzës së saj dy-vjeçare ka realizuar një album fotografik shumë prekes, në të cilin shfaqet ajo dhe imazhi i së bijës së ndjerë.

23-vjeçarja Jeanie Ditty, nga Karolina e Veriut, u arrestua javën e kaluar dhe u akuzua për vrasjen e vajzës së saj, Macy Grace. I dashuri i saj, Zachary Keefer, u arrestua gjithashtu dhe akuzohet për vrasjen e fëmijës.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here