Shpërthim i fuqishëm në qendër të Parisit (Foto)

Një shpërthim i fuqishëm sapo ka ndodhur në qendër të Parisit.

Nuk ka ende informacion për viktima dhe nëse bëhet fjalë për sulm terrorist.

Dyshimet e para thonë se mund të bëhet fjalë për një rrjedhje gazi.

LEXO EDHE  I përfshirë në rrjete spiunazhi, vdes papritur ambasadori serb

Screenshot_10-1

Screenshot_11-1

Screenshot_12-1

Screenshot_13-2

Screenshot_14-1

Screenshot_9PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here