FOTO/ Bisha e quajtur Mercedes GLE

Mercedes GLE Coupe ka kaluar nëpër disa ndryshime në pjesën përpara dhe mbrapa, ku Topcar ka pajisur një diffuser masiv të bashkuar nga një parakolp e ripunuar.

Kjo makinë nuk është një model standard që mund ta shihni, kompania e njohur për konvertim të gjerë të trupit Topcar “Inferno” e ka bërë këtë Mecedes të duket si një makinë që se kemi parë asnjë herë.

Ndikimi më i fuqishme vizual është siguruar nga riparimi i trupit, ku çmimi për këtë ndryshim arrin në 17.080 €uro dhe mund të rritet nga një shumëllojshmëri ultra e lehtë në rrota të falsifikuara që variojnë në madhësi nga 21 deri 23 inç.

LEXO EDHE  Masturbohej disa herë në ditë, 51-vjeçari pëson goditje në tru

Në një kosto shtesë, blerësit mund të zgjedhin për një nga përshtatjet e shumta të brendshme të kabinës, duke përfshirë lëkurë krokodili, fibër karboni, dru, madje edhe ari 24 karat.

mercedes-gle-coupe-by-topcar (4)

mercedes-gle-coupe-by-topcar (3)

mercedes-gle-coupe-by-topcar (2)

mercedes-gle-coupe-by-topcar (1)

mercedes-gle-coupe-by-topcar

mercedes-gle-coupe-by-topcar-650x358PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here