I rremë alarmi për bombë që u dha tek pallati i ministres Mimi Kodheli

Një alarm për bombë është dhënë mbrëmjen e sotme, në Komunën e Parisit. Një pako e dyshimtë u gjet në mbrëmje tek kjo zonë dhe menjëherë u njoftua policia.

Pakoja u gjet pranë pallatit ku banon ministria e Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar disa patrulla policie dhe forcat xheniere.

LEXO EDHE  Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e mërkurë

Pas kontrolleve të ushtruara nga uniformat blu dhe hapjes së pakos, ka rezultuar se nuk kishte asnjë bombë.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here