Fotoja e çiftit që po çmend njerëzit, shikoni çfarë fshihet pas saj

Një selfie e frikshme e një burri dhe një gruaje të postuar në Twitter, po çmend njerëzit për atë çfarë shihet prapa tyre.

Fotografinë e postuar në Twitter nga @itsthemans, shihet se si një çift pozon para objektivit të aparatit, por ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendjen e opinionit është dera e qelqit që ka reflektuar diçka interesante, shkruan tg.

LEXO EDHE  Djali 8 vjeçar zgjohet nga koma dhe befason njerëzit me ato që tregon

Për shumë njerëz kjo foto duket shumë e ëmbël dhe e pafajshme ku shfaqet një qift i lumtur, por ajo fshehtë një sekret të errët.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here