Video pornografike e Kim është publikuar nga vetë ajo

Edhe pse kanë kaluar tashmë 9 vite pas publikimit të videos porno të Kim Kardashian, ende vazhdon të flitet për të. Mësohet se në atë kohë Kim hodhi në gjyq kompaninë Vivid për pesë milionë dollarë.

Sipas revistës së njohur “Page Six” e vërteta e kësaj video është ndryshe nga që kemi dëgjuar deri më tani, pasi del që videon e ka publikuar vetë Kim në bashkëpunim me mamanë e saj Kris Jenner.

LEXO EDHE  Covid në Shqipëri, rritet numri i rasteve të reja. Harta e shpërndarjes/ Ja qytetet më të prekura

Sipas së njëjtit burim thuhet se çdo gjë ishte e planifikuar madje kishin firmosur kontratë dhe për këtë ishin në dijeni e gjithë familja Kardashian.

Detaje të tjera më të zgjeruara do të publikohen në librin “Dinastia Kardashian”.

kimmmm

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here