Opozita mblidhet në takim, diskutohet përçarja mes tyre

Tre liderët opozitarë, Visar Ymeri i VV’së, Ramush Haradinaj i AAK’së dhe Fatmir Limaj i NISMA’s, janë duke zhvilluar një takim në selinë qendrore të AAK’së në Prishtinë. 

Në takim, përveç liderëve janë edhe nga një zyrtarë tjerë të secilës parti.

LEXO EDHE  Zhduket e mitura shqiptare, motra e saj denoncon rastin: Ka 4 ditë që nuk vjen në shtëpi

Takimin e ka konfirmuar zëdhënësi i AAK’së Muharrem Nitaj.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here