Ja si Lorik Cana e ka ngacmuar Luanën

Një kërkesë e çuditshme i ka ardhur Luana Vjollcës nga kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana. “Bëhu brune, ndrysho ngjyrën e flokëve”, mësohet t`i ketë thënë kapiteni Cana prezantueses bukuroshe.

Gjatë një emisioni me futbollistin e kombëtares Lorik Cana ai i ka thënë Luanës që posedon disa foto nudo. Nga ana tjetër Luana Vjollca i ka pohuar se i ka parë ato pamje erotike.

LEXO EDHE  “Kur e ke humbur virgjërinë?”/ Lei Kraja zbulon nëse do të martohej me një djalë që “s’ka pasuri”

Thirrja e Canës për fansat e Luanës:

“Ju kërkojmë të gjithë fansave që të targetojnë (hashtag) në Facebook, Tëitter dhe Instagarm, ‘Luana Vjollca brune’”, ka thënë Cana në prani të Luanës dhe futbollistëve Etrit Berisha, Sokol Cikalleshi, Bekim Balaj dhe disa të tjerëve.

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here