Vijon protesta tek Parku i liqenit, shoqëria civile bën bilancin e betonit

Edhe ditën e sotme shoqëria civile do të mblidhet tek Parku i Liqenit ku mësohet se do të protestojnë kundër betonizimit të tij. Në një foto publikuar nga shoqëria civile paraqitet sa metra katror betonë janë përdorur deri më tani.

liqeni

Në fotot e tjera që protestuesit kanë paraqitur në ditët në vazhdim gjatë gjithë kohës që është punuar tek Parku i Liqenit paraqiten gjëndja e pemëve dhe betonit që po hidhet. Më herët ata publikuar foto të makinave të betoniereve që hidhnin betonit duke bërë një llogaritje të gjithë masës që po hidhet në Park.

LEXO EDHE  Gafa e ish-ministrit shqiptar, vdes për herë të dytë mamanë e Merkel

n nn nnnn nnnnn nnnnnnnnn nnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here