Skandali/ Themele pallati për parkun e lojërave tek liqeni (FOTO)

Foto të reja publikohen nga ndërtimi i të ashtuquajturit park lojërash tek liqeni. Fotot i ka publikuar ish-kryeministri Sali Berisha. Duket qartë se përmasat e themeleve, hekuri dhe betoni i hedhur nuk janë për një park lojërash. Specialistët e ndërtimit thonë se me këto përmasa hapen themelet e godinave mbi 3 kate.

LEXO EDHE  Akuzat e Petro Koçit/ SPAK ‘zbarkon’ në zyrën e Subashit, sekuestrohen 3 dosje tenderash

“Fotografi dixhital denoncon: Beton dhe hekur në parkun e Liqenit nga Edvin Rama. Fotot flasin vet!!”, shkruan Berisha në facebook.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here