“Pija e natës” , që redukton kilet e barkut!

Dëshironi të humbni yndyrë shpejt, lehtë dhe natyrshëm? Ja një recetë natyrore, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast. Këtë recetë duhet ta pini rregullisht para se të shkoni për të fjetur dhe të shikoni si si yndyra në bark do të zhduket!

Përbërësit:
1 kastravec
Një tufë majdanoz
1 lugë xhenxhefill pluhur
1/2 limon
1/3 filxhan ujë

LEXO EDHE  A do të marrin një dozë të tretë vaksine? Ja çfarë thotë Komiteti i Ekspertëve

Vendosni përbërësit në një shtrydhëse frutash e perimesh dhe pasi të përziehen mirë me njëri – tjetrin konsumoheni.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here