Eksperimenti/ Modelja poston foto reale dhe humb 5 mijë ndjekës në Instagram

Stina Sanders mori një rrezik të madh përsipër kur vendonsi të postonte në faqen e saj në Intagram imazhe reale.
Blogerja dhe modelja që jeton në Londër, si pjesë e një eksperimenti social, hodhi në Insta imazhe nga jeta e përditshme dhe reale e një femre, nga depilimi tek shqetësimi për puçrrat në shpinë.

Rezultati? Humbi gati 5 mijë ndjekës!

Burimi: The IndependentPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here