Skandal, policia fshehu aksidentin e Kavajës. Horror në nxjerrjen e trupave, ja çfarë shërbimi shëndetësor (VIDEO +18)

Aksidenti tragjik ku humbën jetën 3 persona, i cili u bë publik mëngjesin e sotëm, ka ndodhur 2 ditë më parë. Policia e Shtetit ka deklaruar zyrtarisht se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm por në fakt banorët thonë se makina ndodhej në kanal prej dy ditës. Nga fotot e siguruara nga Boldnews.al duket qartë se automjeti që ka rënë poshtë një ure është i tharë sipër, ndryshe nga sa do të ishte po të kishte ndodhur mëngjesin e sotëm.

Përveç kësaj, skandali më i madh i këtij rasti ka të bëjë me nxjerrjen e makinës nga kanali dhe trupave të viktimave nga makina. Pamjet që janë publikuar nga faqja “Jeta osh qef” tregojnë për gjendjen skandaloze ku është katandisur shërbimi mjekësor në Shqipëri. Mjekë që vijnë vërdallë se nuk e dinë ku e kanë barelën dhe më pas zvarrisin trupin e viktimës se nuk kanë fuqi ta mbajnë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Pamje nga aksidenti tragjik ku humbën jetën dy të rinjtë. Detajet mbi ngjarjen e rëndë

Një batanije e vjetër i hidhet sipër kufomës dhe tërhiqet si të jetë një thes. As vetë ata që e tërheqin nuk mbajnë doreza.

Ja si nxirren nga makina trupat e pajetë, a gënjeu policia për…

Ja si nxirren nga makina trupat e pajetë, a gënjeu policia për kohën e aksidentit? (+18)

Gepostet von Botë e çuditshme am Freitag, 25. März 2016PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here