Foto/ Trump i kthen borxhin e gruas rivalit të tij Cruz, krahason gratë

Beteja për të fituar të drejtën për të garuar si kandidat i Republikanëve në garën për president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, tashmë i kalon kufijtë e normales.

Kandidatët në garë nuk kursejnë më asgjë, madje as gratë e tyre.

Pas sulmit të mbështetësve të Ted Cruz ndaj Melania Trump ka ardhur kundërpërgjigja e miliarderit njujorkez.

LEXO EDHE  Shkencëtarët të shqetësuar për “zonën e vdekur” në Gjirin e Meksikës

Ai ka rishpërndarë një status, ku shihet një krahasim mes gruas së Ted Cruz dhe Melania Trump.

I menjëhershëm ka qene edhe reagimi i Cruz, i cili ka thënë se “Trump është treguar një frikacak dhe ka bërë”.

trump trumpppppppppppPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here