Provokon Aurela, del në publik pa sutjena

Aurela Hoxha pa dyshim është prej femrave më seksi shqiptare. Ajo është shfaqur së fundmi në Instagram në një foto “casual” në një dalje të zakonshme.

Por, ajo që vërehet te modelja është se ka dalë në publik pa sutjena. Ndonëse gjoksi nuk i shihet plotësisht, asaj i shihet një pjesë e bukur e trupit.

LEXO EDHE  Noizy rrëshket dhe rrëzohet nga skena, truprojat e tërheqin me nxitim (Video)

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here