Luana Vjollca puthet me dy meshkuj (FOTO)

Duket se Luana Vjollcës nuk i mjafton një mashkull i vetëm. Një foto po qarkullon në rrjete sociale ku shihet prezantuesja dhe këngëtarja duke u puthur me dy meshkuj, shkruan Telegrafi.

Nuk dihet ende emrat e dy djemve që puthin Luanën. E rëndësishme është që ajo që duket e lumtur.

LEXO EDHE  FOTO/ Vajza e Donald Trump ‘kapet mat’ ngjitur me Shqipërinë, shijon pushimet verore me të dashurin

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here