Keqtrajtonte udhëtarët në metro, por në fund e pëson (VIDEO)

Një video që është bërë virale ne rrjetet sociale tregon momentin kur një pasagjer i njohur si “Viking Guy”, neutralizon një huligan derisa humb vetëdijen në metro.

Adrian Kaczmarek, duket se ishte ngopur pa gjestet e pahijshme të një 25-vjeçari, i cili keqtrajton udhëtarët e metrosë në Los Angeles, transmeton Telegrafi.

Ndersa njëri nga udhëtarët mundohet të vetëmbrohet duke përdorur rrotat e biçikletës si mburojë, huligani vrapon gjysmë i zhveshur nëpër tren duke sharë dhe bërtitur.

LEXO EDHE  Trajtonte si skllevër punëtorët rumunë në Angli, burgoset pronari shqiptar (Emri)

Por në një moment Adrian ose “Viking Guy”, zgjohet në këmbë dhe pa kurrfarë paralajmërimi e kap nga mbrapa huliganin të cilin e qellon derisa e humb vetëdijen për disa sekonda.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here