Nuk heqin dorë nga luksi, gjyqtaret me çanta firmato (Foto)

Në Konferencën Gjyqësore, njerëzit e drejtësisë lanë makinat e orët e shtrenjta në shtëpi duke preferuar taksitë për të mbërritur në konferencën gjyqësore.

Megjithatë disa gra gjyqtare preferuan sërish të mos heqin dorë nga luksi duke u shfaqur me çanta firmato dhe aksesorë prej floriri.

Ndërkohë në foto shihet edhe gjyqtari Gjin Gjoni i cili ka ndërruar orën e tij të “famshme” e cilësuar si prej flori dhe ka vendosur një tjetër më të thjeshtë.

LEXO EDHE  Ishte zhdukur prej 5 ditësh, gjendet i vetëvarur 67-vjeçari në Fier

gjin gjoni ok

Gjin Gjoni, gjate nje mbledhje te Keshillit te Larte te Drejtesise, KLD, ku eshte vleresuar si ligjshem emerimi i tij ne postin e anetarit te KLD.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here