Foto/ Modelja ekspozon trupin më tepër seç duhet për të shitur varësen

Modelja 24- vjeçare, Emily Ratajkoëski ka pozuar nudo për koleksionin vranverë – verë të stilistes së bizhuterive, Jacquie Aiche. Emily Ratajkoëski fitoi famë teksa kërcente për videon e Blurred Lines të Robin Thicke. Modelja dhe tashmë aktorja, ka postuar foto të koleksionit të ri në rrjetet sociale në ditët e fundit, por duket mëse e mrekullueshme në setin zyrtar të fotove.

LEXO EDHE  FOTO/ Vajza e Donald Trump ‘kapet mat’ ngjitur me Shqipërinë, shijon pushimet verore me të dashurin

Edhe pse nga fotot ajo ka ekspozuar më së shumti trupin e saj, ajo duket se ka patur si synim të tërheq vëmendjen e sa më shumë personave për të prezantuar kështu bizhuteritë. Ndoshta, ky është marketingu më i mirë që stilistja e buzhuterive ka bërë.

emily emilyyMo

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here