Foto/ Disa ide praktike si të rrisni binjakë dhe trinjakë

Imazhet e postuara në rrjetin social Facebook nga nëna që po rrisin fëmijë binjakë apo trinjakë janë shndërruar në këshilla të vlefshme, por edhe hit në internet.

Miliona klikime dhe shpërndarje ka marrë imazhi i nënës 32-vjeçare Constance Hall, e cila postoi një foto të saj duke ushqyer me shishe biberoni binjakët, duke përdorur vetëm këmbët e saj. Shihni nëpërmjet fotove se si mund edhe ju të rrisni fëmijët me ide praktike dhe me pak vështirësi.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here