Foto/ Ekspozohet më tepër seç duhet modelja Hadid

Modelja e njohur, Gigi Hadid ka ekspozuar këmbët e saj seksi me një fustan të tejdukshëm.

Tashmë në industrinë e showbizit duket se vlen parimi: “Sa më pak, aq më shumë”. E mesa duket edhe modelja e ka përshtatur sa më mirë këtë parim pa kursyer asgjë në trupin e saj për ta nxjerr në pah.

LEXO EDHE  Sara Malaj zbulon se është lidhur sërish dhe flet për marrëdhënien me Atdheun pas ndarjes

Bukuroshja ishte e pranishme në një aktivitet mode në Los Angeles.

Ndryshe, modelja është duke shijuar lidhjen romantike me këngëtari Zayn Malik.

(Boldnews)

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here