Marsela Çibukaj: Ronela dhe Enca nuk mund të quhen këngëtare

Këngëtarja e talentuar Marsela Çibukaj ka qenë e ashpër me deklaratën e saj të fundit të dhënë në emisionin “E diell” në Top Channel.

Marsela njihet për vokalin e saj mahnitës dhe gjatë intervistës ka bërë dallimin mes një këngëtareje dhe një performuese duke përmendur edhe disa emra të skenës sonë. Ajo thotë se Ronela Hajati dhe Enca nuk mund të quhen këngëtare, por performuese. A do të kenë një reagim për këtë deklaratë dy këngëtaret e përmendura?!

LEXO EDHE  Kleriku mysliman vdes pasi një nga gratë i pret organet gjenitale

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here